Ostuinfo ja -tingimused

 1. Ăśldtingimused
  1. Käesolevad tingimused kehtivad MTĂś Eesti Transpersonaalne Assotsiatsioon (ESTRA) veebipoest www.transpersonaalne.ee tellitud kaupade ostu-mĂĽĂĽgilepingutele (edaspidi “Leping”), mis sõlmitakse MTĂś Eesti Transpersonaalne Assotsiatsiooni (edaspidi “MĂĽĂĽja”) ja kaupa telliva isiku (edaspidi “Ostja”) vahel. Leping jõustub, kui Ostja on tellimuse eest tasunud.
  2. MĂĽĂĽdavate toodete hinnad ja muu teave on märgitud vahetult toodete juurde. Hinnale lisanduvad saatmiskulud. Hinnad on eurodes.
 2. Tellimuse vormistamine ja maksevõimalused
  1. Tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi.
  2. Maksmine ja kohaletoimetamise viisi kinnitamine toimub kassas (sh pakiautomaadi valimine).
  3. Maksevõimalused: Pangalingid (Maksekeskus)
 3. Kauba kättetoimetamine
  1. Müüja postitab saadetise maksimaalselt 10 tööpäeva jooksul alates Lepingu jõustumisest.
  2. Müüja koostööpartner kauba kättetoimetamisel on Itella SmartPOST
 4. Tellimuse tĂĽhistamine ja kauba tagastamine
  1. Müüjal on õigus tellimusest taganeda, kui tellitud tooteid ei ole võimalik tarnida nende lõppemise tõttu. Sellisel juhul makstakse Ostjale raha tagasi või soovi korral asendatakse see mõne muu tootega.
  2. Pärast tellimuse kättesaamist on Ostjal õigus Lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Tagastataval tootel ei tohi olla kasutamise või kulumise märke. Taganemisõigus ei kohaldu juriidilistele isikutele.
  3. Toote tagastamiseks tuleb saata vastavasisuline avaldus andrus@transpersonaalne.ee
  4. Tagastamise kulud kannab Ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamisele kuuluv kaup ei vasta tellitule. Näiteks vale või defektiga toote korral kannab kulud MĂĽĂĽja.
  5. MĂĽĂĽja tagastab tagastatava toote kättesaamisel Ostjale viivitamata (mitte hiljem, kui 14 päeva möödumisel alates taganemisavalduse saamisest) kõik Ostjalt Lepingu alusel saadud tasud.
 5. Privaatsus ja andmekaitse đź”—

Ostukorvis ei ole tooteid.